LÖSEV’E TAM DESTEK

234 Views

Sağlıklı Beslenme Günleri kapsamında yapılan son gün etkiinliği Ülkeler Ve Yöreler Kültür ve Mutfak Tanıtım Şöleni’ni 28 Şubat 2018 Çarşamba günü öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Tüm geliri LÖSEV’ e bağışlanacak olan etkinlikte öğrencilerimiz, kendi seçtikleri Türkiye’nin yedi bölgesi ve dünya ülkelerinin standlarında yemek satışı yaptılar. Kültürlerin, kıyafetlerin, müziklerin de tanıtıldığı standlarda, velilerimiz de hem alışveriş yaparak hem de görev alarak bu anlamlı güne katkıda bulundular.
En yüksek satışı yaparak Almanya ve Fransa ekipleri 1., İtalya ekibi 2., Amerika ekibi 3. oldular. Lösev standındaki oyuncak satışına da ilgi büyüktü.
Emeği geçen tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Tanıtımı yapılan yöreler ve ülkeler şunlardır;
Marmara Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Ege Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, Balkan Ülkeleri, Uzakdoğu Ülkeleri, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Rusya, Meksika, Amerika, Hindistan, İran, Irak, Suriye, Moğolistan, Orta Asya Ülkeleri, Afrika Ülkeleri, İngiltere, Portekiz, Romanya, Hollanda, İsveç, İsviçre

Beylikdüzü Amerikan Kültür Koleji öğrencilerimiz; velileri ile işbirliği yaparak, öğretmenleri rehberliğinde gerçekleştirdiği “TÜRKİYE, DÜNYA KÜLTÜRLERİ VE MUTFAKLARI TANITIMI” etkinliğinde LÖSEV yararına 12.253.50 TL toplamıştır. Emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür eder, öğrencilerimizin etkinlikteki samimiyeti, çalışkanlığı ve başarısını kutlarız.

 

Velimizden tebrik mesajı;

Degerli Yetkili
3 yıldır kızım okulunuzda… Duyarlı ve katkı sunan bir birey olabilmesi için iyi niyetle başlattığınız bu projeden dolayı çok etkilendim. Sizleri kutlar ve başarılarınızın devamını dilerim.
Saygilar
Mete TETİK
 
 
 

No comments

Beylikdüzü Amerikan Kültür Koleji 2014 Yılından beri yenilikçi eğitim anlayışıyla ve öğrenci merkezli yaklaşımıyla hizmet vermeye devam ediyor

  • Kavaklı Mahallesi, Deniz Aktaş Cad. No:30 Beylikdüzü/İSTANBUL
  • 444 8 212
  • info@beylikduzuamerikankoleji.com

Newsletter

Subscribe to our latest news to be updated, we promise not to spam!